IV Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Squashu - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Jaworznie

Wiadomości

IV Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Squashu

Data publikacji 27.04.2017

W dniu jutrzejszym na terenie kompleksu sportowego "Via Sport" w Jaworznie przy ul. Wojska Polskiego 11, w godz 8:00-15:00 odbędą się IV Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Squashu. Mistrzostwa odbywają się w ramach XVI Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej zgodnie z Kalendarzem Imprez Sportowych na 2017 rok.

28 kwietnia 2017 roku w ośrodku VIA SPORT w Jaworznie przy ul. Wojska Polskiego 11 odbędą się IV Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Squashu. Organizatorem zawodów jest Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współudziale Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Mistrzostwa odbywają się w ramach XVI Śląskiej Policyjnej Spartakiady Sportowej zgodnie z Kalendarzem Imprez Sportowych na 2017 rok.

Do zawodów zgłosiło się 20 policjantów reprezentujących poszczególne jednostki: Oddział Prewencji Policji w Katowicach, Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny w Katowicach, Komenda Miejska/Powiatowa Policji: w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Gliwicach, Jaworznie i Mysłowicach.

Otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 8:30, mecz finałowy przewidziano na godzinę 13:30, po którym odbędzie się ceremonia wręczenia nagród i zakończenia zawodów.

Pliki do pobrania