Wiadomości

Odnalazła się zaginiona Urszula Radota. Pomógł telefon mieszkanki Jaworzna

Data publikacji 11.05.2018

Komenda Miejska Policji w Jaworznie prowadziła czynności poszukiwawcze za zaginioną Urszulą Radota, która 3 maja br. pomiędzy godz. 5:30, a 10:30, wyszła z domu w nieznanym kierunku i nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Wczoraj na szczęście udało się ją odnaleźć. Dzięki informacji mieszkanki Jaworzna, kobieta cała i zdrowa wróciła do domu.

W czwartek 3 maja, jaworzniccy policjanci rozpoczęli poszukiwania 43-letniej Urszuli Radoty po tym, jak jej bliscy złożyli zawiadomienie o zaginięciu. Kobieta tego dnia wyszła z miejsca zamieszkania i od tego czasu z nikim nie nawiązała kontaktu i nie poinformowała gdzie jest.

Policjanci sprawdzili okoliczne szpitale, ośrodki oraz miejsca w których mogła przebywać kobieta. Informacja o zaginięciu, została rozesłana do innych jednostek policji. Za pośrednictwem lokalnych mediów zdjęcie zaginionej zostało rozpowszechnione.

Wczoraj wieczorem jadąca autobusem mieszkanka Jaworzna zauważyła poszukiwaną kobietę i natychmiast powiadomiła policję. Po chwili w tym miejscu znajdował się już patrol, którego funkcjonariusze potwierdzili, że wskazana kobieta to poszukiwana od tygodnia pani Urszula. Kobieta wróciła do swojego miejsca zamieszkania.