Z młodym kierowcą w drodze po doświadczenie

"MAM TALENT NA BEZPIECZEŃSTWO"- zachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie

"Mam talent na bezpieczeństwo"- to tytuł konkursu adresowanego dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i licealnych, oraz uczestników kół zainteresowań o profilu fotograficznym, teatralnym Miejskich/Gminnych Ośrodków Kultury. Tematem przedsięwzięcia ma być bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Konkurs przygotowany jest przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współpracy z Kuratorium Oświaty, Wydziałem Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego, TVP - 3 Oddział Katowice oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Katowicach. Patronat na tą inicjatywą objął Wojewoda Śląski. Dotyczy on przygotowania dowolnej pracy o charakterze artystycznym związanej z tematem konkursu m.in. film, wytęp sceniczny, rysunek, przedstawienie teatralne i inne formy artystyczne pozwalające zaprezentować możliwości oddziaływania tymi środkami wyrazu na bezpieczeństwo w komunikacji drogowej.

Aby wziąć udział w konkursie należy do 12 kwietnia 2018 roku zgłosić swój udział za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Prezentacja zgłoszonych prac odbędzie się w dniach 3 - 5 maja 2018r., a Gala Finałowa z połączona z rozdaniem nagród 1 czerwca 2018r. w Katowicach.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu (poniżej) oraz udziału w inicjatywie.

Załączniki do strony

REGULAMIN KONKURSU 443.18 KB